AMC TECH po raz kolejny

na konferencji TBB

Miejsce:
Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre
Adres:
Europaplein 2-22, 1078 GZ Amsterdam, Holandia

W październiku AMC TECH zaprezentowało się na konferencji The Business Booster (TBB). Wydarzenie to zostało zorganizowane przez InnoEnergy – instytucję łączącą naukowców, przedsiębiorstwa i instytuty badawcze oraz promującą innowacje, przedsiębiorczość i edukację w dziedzinie zrównoważonej energii. Tegoroczna edycja TBB odbyła się w Holandii, w centrum konferencyjnym Amsterdam RAI Exhibition and Convention Centre.

Celem spotkania TBB było połączenie wiodących branż i firm, począwszy od start-up’ów, małych i średnich przedsiębiorstw aż po wiodące firmy energetyczne, tak aby umożliwić wymianę doświadczeń w dziedzinie zrównoważonej energii.

Jak co roku, podczas TBB swoją ofertę zaprezentowało prawie 100 firm, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą oraz firmy z sektora MŚP wspierane przez InnoEnergy. W tym gronie znalazła się również firma AMC TECH wraz z siostrzaną spółką AMC VIBRO, która przedstawiła produkty rozwijane w ramach projektu Xsensor (AVS 2000R, AVS 4000R, AVM GATEWAY) oraz produkt AVM 4000.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Do zobaczenia za rok podczas kolejnej edycji konferencji TBB!

Galeria zdjęć