Naucz się programować od podstaw z AMC TECH

Na początku roku wystartowaliśmy z projektem AMC PROGRAMMING SCHOOL / AMC PSCHOOL, w ramach którego uczestnicy mogą poznać zasady programowania od podstaw. Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci kierunków technicznych zainteresowani karierą w branży IT.

AMC PSCHOOL to trzy-etapowy proces, którego zwieńczeniem będzie staż i udział w komercyjnym projekcie pod okiem doświadczonych programistów z AMC TECH. Ten etap zostanie poprzedzony nauką kodowania w takich językach jak Java, .NET czy C/C++. Zdobytą wiedzę będzie można następnie wykorzystać przy realizacji samodzielnego zadania, za które uczestnicy otrzymają wynagrodzenie.

Projekt powstał z myślą o osobach, które interesują się programowaniem, jednak nie studiują informatyki. Od kandydatów wymagamy jedynie umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy. Co ważne, udział w AMC PSCHOOL bez problemu można pogodzić z nauką na studiach, gdyż projekt zakłada elastyczne ramy czasowe, indywidualnie dopasowane do każdego uczestnika.

Zainteresowanych udziałem w projekcie zachęcamy do kontaktu pschool@amctech.pl.

 

Pobierz broszurę