Projektowanie elektroniki

Projektowanie elektroniki, urządzeń, prototypów (w tym PCB) na zlecenie. Budujemy systemy z użyciem mikrokontrolerów, układów FPGA, modułów komunikacji przewodowej oraz bezprzewodowej. Tworzymy układy elektroniczne spełniające normy branżowe, m. in.: środowiskowe (RoHS), dla stref zagrożonych wybuchem (ATEX), normy bezpieczeństwa (SIL) i inne. Posiadamy własną linię produkcyjną elektroniki.

Interesuje Cię gotowy produkt? Zobacz naszą ofertę z zakresu projektowania oprogramowania oraz mechaniki. IOT, SmartHome, Cloud, Big data, Industry 4.0 to nasza codzienność. Możemy wesprzeć Cię na każdym etapie procesu tworzenia produktu od specyfikacji, aż po uruchomienie systemu.

Masz pomysł na projekt?

Urządzenia elektroniczne zdominowały niemal każdą dziedzinę naszego życia. Nowoczesne produkty cechują się wysokim stopniem dostosowania do potrzeb użytkownika. Niezależnie, czy chodzi o niewielki komponent domowej automatyki, czy osprzęt elektroniczny zakładu przemysłowego.

Podstawą do wyprodukowania urządzenia zgodnego z wymaganiami naszych Klientów jest zrozumienie ich potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki na zlecenie pozwala nam sprawnie ocenić, jakie rozwiązanie technologiczne wpisze się w Twoją wizję i z Twoim udziałem stworzyć koncepcję funkcjonalnego narzędzia, którą potem zamienimy w techniczny projekt z pełną specyfikacją. Oferujemy zarówno projektowanie elektroniki dla przemysłu, jak i projektowanie elektroniki użytkowej.

Elektronika dla firm z pomysłem!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz precyzyjnego systemu sterowania, monitoringu procesu czy może zaawansowanych zabezpieczeń produkcji, nasi doświadczeni inżynierowie będą w stanie pomóc. Zaproponujemy Ci rozwiązanie wykorzystujące najnowsze technologie. Własna linia produkcyjna umożliwia nam kompleksowe projektowanie elektroniki na zamówienie – od etapu wspomnianego wcześniej projektu, przez stworzenie fizycznego prototypu, po montaż elektroniki w gotowym urządzeniu. Oczywiście, chętnie świadczymy również wsparcie techniczne dla naszych produktów. Jeśli chcesz rozwijać własną koncepcję i doskonalić technologie w swojej firmie – my jesteśmy w stanie Ci pomóc – przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zalety projektowania elektroniki pod klucz przez AMC Tech

Wspieramy Cię na każdym etapie współpracy i razem tworzymy Twoje urządzenie. Dzięki rozbudowanemu zapleczu jesteśmy w stanie kontrolować jakość naszych produktów nie tylko z punktu widzenia określonych norm branżowych, ale przede wszystkim spełnienia Twoich wymagań.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowania na całym świecie i są doceniane przez wiele znanych marek. W AMC Tech pracują eksperci z różnych dziedzin – nie tylko elektroniki – dlatego też jesteśmy w stanie poradzić sobie z bardzo złożonymi projektami. Chętnie przygotujemy funkcjonalne oprogramowanie dla przemysłu. Jeśli masz własną, nawet nieszablonową wizję, skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o rozwoju Twojej technologii.

Projekt elektroniki na zamówienie

Definicja produktu

Nasze doświadczenie pozwala nam z łatwością ocenić Twoje potrzeby, zaproponować kierunki rozwoju i obszary innowacji, aby przelać Twoją wizję produktu na papier.

Projekt produktu

Znając Twoją wizję możemy przekształcić ją w techniczną specyfikację produktu, który będzie wspierał Twoje cele biznesowe.

Wdrożenie produktu

Nasi inżynierowie zaprojektują Twoje urządzenie, w tym przyjazny interfejs użytkownika, wdrożą oprogramowanie, opracują schemat elektryczny, projekt PCB oraz model mechaniki.

Kontrola jakości

Zespół testerów weźmie pełną odpowiedzialność za jakość Twojego produktu na każdym etapie jego rozwoju, w tym także za spełnienie określonych norm branżowych.

Produkcja

Możesz skorzystać z naszej linii produkcyjnej elektroniki i mechaniki w celu wytworzenia prototypu do testów lub partii gotowego do sprzedaży produktu.

Rozwój i wsparcie

Jesteśmy gotowi wraz z Tobą dążyć do doskonałości produktu, a dla Twojego bezpieczeństwa świadczymy wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Od wizji do gotowego produktu. Możemy Cię wesprzeć na każdym etapie współpracy!

Szukasz partnera?

Dobry wybór!

AMC TECH to doświadczenie, jakość i Twoje bezpieczeństwo.

Dlaczego my?

Stawiamy na jakość

Jako organizacja przykładamy szczególną wagę do stałej poprawy jakości. Od 25 lat wyciągamy wnioski zarówno z błędów jak i sukcesów.

Znamy przemysł

Projektowane przez nas urządzenia spełniają najsurowsze przemysłowe normy i są dostosowane do pracy w najróżniejszych warunkach: brud, wilgoć, słona woda, niska/wysoka temperatura, strefy grożące wybuchem, bezpieczeństwo w transporcie.

Mamy doświadczenie

Ponad 20 lat na rynku, 50 wprowadzonych do sprzedaży produktów, 200 zrealizowanych projektów, 300 klientów z całego świata.

Jesteśmy produktywni

Znajomość branż takich jak produkcja, medycyna, transport, energetyka, kolej, motoryzacja pozwala nam projektować produkty lepiej i szybciej.

Mamy linię produkcyjną

Posiadamy własną linię produkcyjną. Realizujemy kontraktowy montaż elektroniki oraz mechaniki dla potrzeb prototypowania oraz pierwszych serii produkcyjnych.

Mamy laboratoria

Posiadamy wykwalifikowany zespół testerów oraz specjalistyczne laboratoria: komora klimatyczna, tester EMC, obrabiarka CNC, drukarka 3D i wiele innych.

Jeden partner, wszystkie kompetencje!

Pracują z nami automatycy, mechanicy, elektronicy, inżynierowie oprogramowania, mamy laboratoria i linię produkcyjną.

Wyróżniają nas...

20+
lat doświadczenia
100+
inżynierów
150+
klientów
300+
zakończonych projektów

Referencje

Nie jesteś przekonany?

Sprawdź referencje od naszych Klientów

Sprawdź referencje od naszych Klientów

Otrzymasz bezpośredni kontakt do naszych obecnych Klientów.

Zweryfikuj nasze doświadczenie

Zweryfikuj nasze doświadczenie

Odwiedź nas, pokażemy Ci co zrobiliśmy w ciągu ostatnich 20 lat.

Przetestuj nasze umiejętności bezpłatnie!

Przetestuj nasze umiejętności bezpłatnie!

Pierwsze, małe zadanie zrobimy bez dodatkowych opłat.

Pliki do pobrania

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami!


Skąd się o nas dowiedziałeś?
"Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMC TECH Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pilotów 2E, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez AMC TECH w imieniu własnym".


Dowiedz się więcej

Umów się na spotkanie

Tomasz Mikołajczyk
Osoba kontaktowa
Tomasz Mikołajczyk
+48 (12) 362 97 64
tmikolajczyk@amctech.pl